Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Kadınlar Ev Ziyaretlerinde

Giriş Tarihi: 7.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
AK Partili Kadınlar Ev Ziyaretlerinde
AK Parti Kadın Kolları üyeleri ev ziyaretlerini sürdürüyor.
AK Parti Bartın Kadın Kolları Teşkilatı ev toplantılarına devam ediyor. Bu kapsamda son olarak yapılan toplantıda, ev sakinleriyle karşılıklı görüş alışverişinde bulunan kadın kolları üyeleri, vatandaşların sorularını da yanıtladı. Ziyarette konuşan Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kurtkaya, "Ülkemizin sahip olduğu muhteşem potansiyeli harekete geçirmek üzere doğru, ülke gerçekleri ile tutarlı ve güven verici politikalarla milletimizin huzuruna çıkmayı en önemli ilke olarak benimsedik. Ülkeler arası kıyasıya rekabetin yaşandığı dünyamızda, kaybedecek bir tek günümüz yoktur” dedi.
"ADALETTEN YANAYIZ"
Parti olarak adaletli olmaya özen gösterdiklerini ifade eden Kurtkaya, “Bizim için siyaset bir erdem ve ahlak vesilesidir. Siyaset ahlak ve erdeme dayandığı zaman anlam taşır, var oluşumuza cevap verir. Onun için siyasetimizin ahlakı Şeyh Edebali’nin ahlakıdır. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ahlakıdır. Siyasetimizin kavramlarından biri de adalettir. Adalet mülkün temelidir dendiğinde sadece kişisel mülk değil, aynı zamanda devlet kastedilir. Adaletin olmadığı yerde devletin yaşaması mümkün değildir. Bu nedenle adımız Adalet ve Kalkınma Partisidir” diye konuştu.
"SİYASETE YENİ ANLAYIŞ GETİRDİK"
Yeni bir siyaset anlayışının temsilcisi olduklarını anlatan Kurtkaya, “Partimiz yıllarca hırpalanan, güven erozyonuna uğrayan, milleti temsil etme yeteneğini yitiren siyaset, AK Parti kadroları ile birlikte millete olan bağlarını güçlü bir şekilde kurmuş ve siyasi alanı yeniden inşa etmeye başlamıştır. AK Parti siyasette ilk adımın atılacağı en doğru adrestir. Niçin AK Parti denildiğinde de, ülkemizin birliği, beraberliği, kardeşliği, eğitimin üst düzeye çıkması, sağlıkta, ulaşım da, teknoloji de, bilim de, sanayi yapılan yatırımların ve atılımların devamı için kısacası Türk milletinin bekası için geleceğin Türkiye’sinin inşasının bu sağlam temeller üzerinde yükselmesi ve dünyanın 10 büyük ekonomisi arasına girmesi akıllarla gelmektedir” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Kadınlar Ev Ziyaretlerinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN