Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahar Şenliklerinde Bisiklet Standına Yoğun İlgi

Giriş Tarihi: 8.5.2015 19:58 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
Bahar Şenliklerinde Bisiklet Standına Yoğun İlgi
5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında Üniversitesi Bahar Şenliği kapsamında Bartın Üniversitesi Bisiklet Kulübü’nün bisiklet sporunu tanıtmak ve üniversite öğrencilerini bisikletle tanıştırmak için kurmuş oldukları stant büyük ilgi görüyor.
Bartın’da son zamanlarda artan bisiklet kullanımına katkı sağlayan öğrencilere Bartın Pedaldaşlar Bisiklet Kulübü Derneği’nden de destek geldi. Dernek üyeleri şenlik boyunca Bartın kent merkezinden başlayacak turlarını üniversitede Bisiklet Kulübü standında sonlandıracaklar. 6 Mayıs 2015 akşamı saat 18’de Cumhuriyet Meydanından başlayan tura Garnizon Komutanı Dnz. Kd. Alb. Mehmet Erdemir de katıldı. Dernek başkanı Ümit Bakay ise "Şenlikte bisiklet kulübünün de standının olması bizleri sevindiriyor. Birlikte ortak etkinliklerle bisikletin Bartın’da yaygınlaşması için daha birçok çalışmaya birlikte imza atacağız" diye konuştu.
Kulüp Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Artar ise "Yeni kurulan kulübümüzün iki gündür açık olan standına gerek akademik ve idari personel, gerekse farklı fakültelerden öğrencilerden büyük ilgi oldu. Arkadaşlarımız yüzün üzerinde üye kaydı aldılar. Bartın Üniversitesi bisiklet dostu bir kampüsü ile bisiklet ile kentten üniversiteye gelinen bir kent olacak. Buna inanıyoruz ve çalışmalarımızı üniversitemiz Rektörü Sn. Prof. Dr. Ramazan Kaplan’ın desteği ile de yoğunlaştıracağız. Bizi izlemeye devam ediniz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahar Şenliklerinde Bisiklet Standına Yoğun İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN