Kız Kur’an Kursu Öğrencileri Bilgilendirildi

Giriş Tarihi: 15.5.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 06:56
Kız Kur’an Kursu Öğrencileri Bilgilendirildi
İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün suçluyla mücadele amacıyla yürüttüğü eğitim faaliyetleri devam ediyor.
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, vatandaş katılım programı ile suçla mücadele projesi kapsamında Orduyeri Mahallesinde bulunan Kaynarca Fatih Kız Kur’an kursunda, kız Kur’an kursu öğrencilerine bilgilendirme yaptı.
Kaynarca Fatih Kız Kur’an kursunda kursiyer olarak bulunan 13 kişiye yönelik olarak gerçekleştirilen eğitim faaliyetinde öğrencilere, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü web sitesi, Bartın mobese sistemi ve sürdürülen asayiş hizmetleri, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler, Bartın’da okul önlerinde öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerinde trafiğin tanzimi ve asayişin sağlanması yönünde alınan tedbirler, hırsızlık olaylarına karşı alınması gereken tedbirler hakkında bilgilendirme yapıldı.
Eğitim etkinliğinin sonunda, Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan ıslak mendiller ve araba kokuları kursiyerlere taktim edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kız Kur’an Kursu Öğrencileri Bilgilendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN