Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO Başkanı Çakır: "Bayram Barış Dolu Günler Getirsin"

Giriş Tarihi: 15.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Bartın TSO Başkanı Çakır: Bayram Barış Dolu Günler Getirsin
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cihat Çakır Ramazan Bayramı nedeniyle açıklamalarda bulundu.
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cihat Çakır Ramazan Bayramının barış dolu günler getirmesi temennisinde bulundu. Çakır yaptığı açıklamada, Ramazan Bayramı’nı kutladı. Çakır mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kendine mahsus manevi atmosferi içerisinde yaşayarak tamamlamış olduğumuz bir Ramazan Ayı’nı daha huzur içerisinde geride bırakarak, heyecan ve özlemle beklediğimiz bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Mübarek Ramazan ayı, Müslümanlar için el ele vermek, kaynaşmak ve yekpare olmak için bir vesiledir. Bugüne kadar birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli halkımızın, bundan sonra da aynı beraberliği göstererek ihtiyaç sahiplerine ellerini uzatıp bu mübarek aydan istifade edeceklerine inanıyorum" dedi.
Sevgi ve hoşgörünün hakim olmasını temenni eden Çakır şöyle devam etti: "Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkarak, hayatımıza sevgi, saygı, yardımlaşma, dayanışma ve hoşgörü duygularını hâkim kıldığımız sürece, daha güzel günlere ulaşacağımıza şüphe yoktur. Bayramlarda, sevgi, saygı, özveri, fedakârlık ve güzellikler adına ne varsa harmanlayıp bunları gönülden gönüle sunabilmeliyiz. Farklı anlayışlarından dolayı insanları yargılamadan, sınıflandırmadan ve ötekileştirmeden gönül kapılarımızı birbirimize açmalı, aramıza koyduğumuz mesafeleri kaldırarak şefkat ve merhamet elimizi birbirimize uzatmalıyız. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin beslendiği bu güzel günü, tüm dünya ve milletimiz insanlarına, barış dolu günler getirmesi dileklerimle, bütün Bartınlı hemşehrilerimin, iş adamlarımızın, sanayicilerimizin ile sivil toplum kuruluşlarımızın ve Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bartın TSO Başkanı Çakır: "Bayram Barış Dolu Günler Getirsin"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN