Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talat Yılmaz Masa Tenisi Minikler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Giriş Tarihi: 26.7.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 27.7.2015 05:50
Eskişehir’de müsabakalar sırasında ’dan katılan kafilede yer alan Bartın TOKİ İlkokulu öğretmenlerinden Talat Yılmaz’ın ölümü nedeniyle yarıda kalan ve Talat Yılmaz anısına Bartın’da sürdürülmesi kararı alınan Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası sona erdi.
İki gün süren müsabakaların sonuçlarına göre, Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası’nda tek erkek şampiyonu Ankara’dan Ulaş Akdağ olurken, Batman’dan İbrahim Aktuğ ikinci, Yalova’dan Yücel Ocak üçüncü, Batman’dan Bilal Işık ise dördüncü oldu.
Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası’nda tek kız şampiyonu Ankara’dan Zeynep Çelik olurken Kocaeli’den Betül Töz ikinci, Kayseri’den Özge Yılmaz üçüncü Zonguldak’tan Dilara Özdemir dördüncü oldu.
Şampiyonada, çift erkekler şampiyonu Batman’dan Hüseyin Avcı ve Bilal Işık olurken İbrahim Altuğ- Kerim Enseri ikinci, Yalova’dan Arda Onur Yavuzak-Talha Ağbaba üçüncü, Yücel Ocak-Emirhan Çiçek dördüncü oldu.
Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası’nda çift kızlar şampiyonu ise Kayseri ve Kocaeli’nden Özge Yılmaz-Betül Töz olurken, Ankara’dan Zehranur Güner-Zehra Akpınar ikinci, Mardin ve Bursa şehrinden Semge Devrim İnal-Meltem Balaban üçüncü, Yalova ve Zonguldak’tan Ece Haraç ve Dilara Özdemir dördüncü oldu.
“TALAT HOCA MASA TENİSİNE GÖNÜL VERENLERİN EN ÖNDE GELENLERİNDENDİ”
Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası’nı değerlendiren ve Talat Yılmaz’ın ölümünden çok üzüntü duyduğunu dile getiren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Bartın Temsilcisi Kudret İnceoğlu, "Talat hocanın vefatıyla müsabakalar yarım kalmıştı. Ferdi kısmını federasyonumuz erteledi, daha sonra Talat Yılmaz’ın ismiyle Bartın’da yapılması kararı aldı yönetim kurumumuz. Ecel Talat Yılmaz’ı aramızda erken aldı. Rahmetle anıyoruz, müsabakalara katılımın 300’ün üzerinde olduğunu biliyorum. Federasyonumuz gelecek yıllar dada Türkiye Minikler Masa Tenisi Şampiyonası’na Talat Yılmaz’ın adını verme prensip kararı aldı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talat Yılmaz Masa Tenisi Minikler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN