Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Usta Öğreticilere Eğitim Verildi

Giriş Tarihi: 22.2.2015 13:58
Usta Öğreticilere Eğitim Verildi
’da ’Türkiye Yetişkin Öğrenme Projesi’ kapsamında, usta öğreticilere ‘Dijital Öğrenme’ ve ‘Öğrenme Fırsatlarına Erişim’ eğitimi verildi.
Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleşen eğitime, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü temsilcisi Mustafa Balcı, Öğretim Görevlisi Hüseyin Erdoğan, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Atmalar ve usta öğreticiler katıldı. Eğitim programının açış konuşmasını Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Atmalar yaptı. Projenin iki yıl süreceğini söyleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman Atmalar; “Proje kapsamında Türkiye’nin yetişkin öğrenme profilinin çıkarılması ve 81 ilde en az 10 bin yetişkine eğitim verilmesi planlanmıştır. Bu projeyle amaçlanan, yetişkinlerin hayat boyu öğrenme sürecine, aktif olarak katılımı sağlamaktır” dedi.
Yapılan açış konuşmasının ardından, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, “Türkiye Yetişkin Öğrenme Projesi” kapsamında, 170 usta öğreticiye, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü temsilcisi Mustafa Balcı ve Öğretim Görevlisi Hüseyin Erdoğan tarafından, ‘Dijital Öğrenme’ ve ‘Öğrenme Fırsatlarına Erişim’ eğitimi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Usta Öğreticilere Eğitim Verildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN