Nişantaşı Üniversitesi ’da Öğrencilere Meslek Seçiminde Tavsiyelerde Bulundu

Giriş Tarihi: 8.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
Nişantaşı Üniversitesi’nden ’a gelen uzmanlar, üniversiteye yerleşmek isteyen öğrencilere meslek ve tercih sıralamasıyla ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.
Batman Fen Bilimleri Kültür Merkezi’nde düzenlenen 6. Kariyer Günleri’ne katılan Nişantaşı Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Direktörü Dilek Sevtap Gürbüz, fuarda üniversiteleri hakkında bilgi almak isteyen öğrencilere meslek ve tercih sıralamaları ile ilgili tavsiyelerde bulundu. Her sene Batman’da üniversite tanıtım günlerine geldiklerini ve burada eğitim öğretim almak isteyen öğrencilere bölümleri ile ilgili bilgeler verdiklerini belirten Dilek Sevtap Gürbüz, öğrencilerin doğru tercih yapmaları konusunda süreç içerisinde yardımcı olduklarını söyledi. Gürbüz, "Batman’da iki günlük bir etkinlik yapacağız. Bu süre zarfında ulaşabildiğimiz kadar çok öğrenciye ulaşıp doğru bilgiler verip Nişantaşı Üniversitesi’nde okumak istiyorlarsa bizim bölümlerimizle ilgili onlara bilgi verip tercih döneminde doğru seçim yapmalarına yardımcı olmaya çalışacağız. Batman’daki öğrenciler üniversitelere çok ilgililer bizim üniversitemizde okuyan öğrenci arkadaşlarının memnuniyetini dile getiriyorlar. Önümüzdeki süreçte tercih edecekleri üniversiteler arasında Nişantaşı Üniversitesi’ni duymak tabiydi bizi mutlu ediyor. Bunun yanı sıra biz tercih döneminde Nişantaşı Üniversitesi hem de diğer üniversitelerde başarı sıralamalarına ve beklentilerine göre neleri tercih etmeleri konusunda onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz" dedi.
Öte yandan, Nişantaşı Üniversitesi’nin standında gelecekleri, kariyerleri ve üniversite hakkında bilgi alan öğrenciler, Nişantaşı Üniversitesi’nin yönetim kurulunun gayet iyi tanıtım yaptıklarını ve eğitim kadrosu olarak da öğrencilere iyi seslendiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nişantaşı Üniversitesi Batman’da Öğrencilere Meslek Seçiminde Tavsiyelerde Bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN