Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kan Bağışı Kampanyası

Giriş Tarihi: 5.5.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:47
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kan Bağışı Kampanyası
’da gönüllü, karşılıksız ve düzenli kan bağışı ile ilgili duyarlılığı artırmak için Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’in öncülüğünde kan bağışı kampanyası başlatıldı.
Türk Kızılayı Batman temsilciliği ile birlikte yürütülen kampanya çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personeli kan bağışında bulunarak, toplumda eğitimciler olarak bir farkındalık oluşturmanın önemini vurguladı.
Konu ile ilgili açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Çelik, "Kan bağışı konusunda toplumun bilinçlenmesi çok önemlidir. Bizler de eğitim camiası olarak toplumumuza örnek olmalıyız. Bu farkındalığı oluşturmak için bu kampanyayı başlattık. Kan Bağışında bulunan tüm yönetici, öğretmen ve personelimize teşekkür ederim" dedi.
Batman’da ayrıca 4 okulun pilot olarak seçildiğini, önümüzdeki öğretim yılında da bu okullarda etkinlikler yapılacağını kaydeden Çelik, böylelikle öğrencilerin de kan bağışının önemimi konusunda bilinçlendirilmesinin sağlanacağını, bu kampanyada emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batman Milli Eğitim Müdürlüğü’nden Kan Bağışı Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN