Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasankeyf Kaymakamına İmzalı Kitap Hediye Etti

Giriş Tarihi: 6.5.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
Hasankeyf Kaymakamına İmzalı Kitap Hediye Etti
Hasankeyf ilçesi, Beşir Tutuş Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde, coğrafya öğretmeni olarak görev yapan eğitimci yazar Güney Utkun, Hasankeyf Kaymakamı Temel Ayca’yı ziyaret etti.
Utkun, Hasankeyf Kaymakamı ile uzun süren bir sohbet eşliğinde; toplumsal, sosyal ve kültürel konulara değinip, gerek eğitim ve gençlik, gerekse kitaplar adına bir görüşme yaptı. Eğitimci yazar Utkun, Kaymakam Temel Ayca’ya imzaladığı kitabından hediye etti.
Kaymakam Temel Ayca; Türkiye’de her geçen gün kitaplara olan ilginin arttığını, zamanla daha çok okuyan bir neslin yetiştiğini, devletin bu konuyu önemseyip her geçen gün ciddi manada desteğini arttırdığını ifade etti. Ayca; “İlçemizde görev yapan eğitimci yazar Güney Utkun’u tebrik ediyoruz. Edebiyatla, sanatla, kültürel etkinliklerle uğraşan, emek veren, özverili daha nice yazarlarımızın eğitim camiasından çıkmasını temenni ediyorum” dedi.
Batman’ın Hasankeyf ilçesi, Beşir Tutuş Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde, coğrafya öğretmeni olarak görev yapan Güney Utkun, yazmış olduğu ’Aşk-ı Rana’ adlı romanıyla, çok kısa bir sürede büyük bir başarı gösterip; 20 bin adet baskı yaptırdığı kitabi ile tüm ülkede kitapseverlerle buluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasankeyf Kaymakamına İmzalı Kitap Hediye Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN