TED Koleji, Batman’ın İl Oluşunun 25. Yılını Fener Alayıyla Kutladı

Giriş Tarihi: 16.5.2015 21:58 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 22:53
TED Batman Koleji, Batman’ın İl Oluşunun 25. Yılını Fener Alayıyla Kutladı
‘ın il oluşunun 25. yılı münasebetiyle TED Batman Koleji tarafından bando gösterisi ve fener alayı eşliğinde yürüyüş düzenlendi.
Bir ilke imza atan TED Batman Koleji öğrencileri AVM önünde toplandı. Düzenlenen etkinliğe, veliler, öğretmenler, öğrencilerin yanı sıra yüzlerce vatandaş eşlik etti. Yol boyunca bando gösterisi ve fener alayı çevrede bulunan vatandaşlar tarafından alkış aldı. TED’li öğrenciler ve eşlik eden yüzlerce vatandaş Batman Atatürk Parkı’na kadar yürüdü.
TED Batman Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turan Özkan, ”Batman’da bugün bu tür sosyal etkinlikler olması Batman’a renk kattı. Batman Doğunun Paris’i olma yolunda. Ben şuna inanıyorum, Batman şu anda Türkiye’nin yaşanabileceği iller arasında. Biz artık ilimizin eğitimle anılmasını ve tanınmasını istiyoruz. Batman bunu sonuna kadar hakkediyor. Türk Eğitim Derneğinin meşalesini en güzel şekilde yakmaya devam edeceğiz. Batman’da pırıl pırıl gençler yetiştiriyoruz ve yetiştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Bazı vatandaşlar ise sosyal etkinliklerin sık sık yapılmasını ve özellikle her yıl Batman’ın il oluşunun bu tür etkinliklerle kutlanmasını istediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TED Batman Koleji, Batman’ın İl Oluşunun 25. Yılını Fener Alayıyla Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN