Tgk Heyeti Siirt’e Çıkarma Yaptı

Giriş Tarihi: 22.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 22.7.2015 17:07
Tgk Heyeti Siirt’e Çıkarma Yaptı
Yürüttüğü çalışmalarla adından sıkça bahsettiren Türkiye Gençlik Konseyi (TGK), Siirt’e çıkarma yaptı.
Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz’a nezaket ziyareti gerçekleştiren TGK heyeti, TGK’nın çalışmaları hakkında Vali Tutulmaz’a bilgi verdi. TGK Genel Başkanı Mekan Görük, Genel Başkan Yardımcısı Veysi Kalkan, Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Altuner ve Nagihan Aydın, Siirt İl Başkanı Emine Şendur, İl Başkan Yardımcısı Kamuran Sevgili ile TGK üyelerinin katıldığı ziyarette Türkiye Gençlik Konseyi’nin kuruluş amacı ve hedefleri ile ilgili değerlendirme yapıldı.
TGK heyeti ile sohbet eden Siirt Valisi Mustafa Tutulmaz, çalışmalarından ötürü TGK Genel Başkanı Mekan Görük’ü tebrik etti. Vali Tutulmaz, gençlerin sorunları ile yakından ilgilenen TGK’ya gerekli her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.
REKTÖR’LE BİR ARAYA GELDİLER
Vali Tutulmaz’dan sonra Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman’ı da ziyaret eden TGK heyeti, gençlerin sorunları ile ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Ziyarete ilişkin bilgi veren Genel Başkan Mekan Görük, "Vali Mustafa Tutulmaz ve Rektör Murat Erman ile bir süre sohbet ettik. Gençlerin sorunlarını konuştuk, çözüm noktasında berber hareket etme kararı aldık. Verimli bir görüşme oldu, kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tgk Heyeti Siirt’e Çıkarma Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN