Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Odabaş Özel İş Eğitim Merkezini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 4.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 16:23
Vali Odabaş Özel İş Eğitim Merkezini Ziyaret Etti
Valisi Yusuf Odabaş, eşi Songül hanımefendiyle birlikte Özel İş Eğitim Merkezi’ni ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.
Eşi Songül hanımefendi ile birlikte, merkezde bulunan sınıf ve atölyeleri dolaşarak öğrencilerle tek tek ilgilenin ve Öğretmenlerden merkezin işleyişi ve öğrenciler hakkında bilgi alan Odabaş’a öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde kendi hazırladıkları kısa bir gösteriler sundular. Neşeli anların yaşandığı gösteri esnasında öğrencilerin mutlulukları ve heyecanları gözlerinden okunuyordu.
Daha sonra öğretmenler odasında bir araya geldiği idareci ve öğretmenlerle sohbet eden Sayın valimiz; kurumun temizliğinden çok memnun kaldığını, kuruma ve öğrencilerine yakışır bir titizlikle temizlik hususuna riayet edildiğini görmekten çok memnun olduğunu belirten Vali Yusuf Odabaş, emeği geçenlere teşekkür ederek; “Öğretmenlik başlı başına bir sabır ve fedakarlık mesleğidir. Bu kurumda çalışan ve bu yavrularımızla bire bir ilgilenen öğretmenler olarak sizin sabrınızın daha fazla olması gerektiği konusunda hem fikir olduğumuzdan şüphem yok ve nitekim bu yavrularımızın gözlerindeki ışığa bakınca bu sabrı fazlasıyla gösterdiğinizi ve onların özel durumlarından kaynaklanan sıkıntılarını aşmalarında elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınızı görmek mümkün. Sizler burada sadece öğretmenden beklenen sabrı değil, belki annelerinden bekledikleri şefkati, babalarından umdukları sahiplenilme duygusunu, abiliği, ablalığı, arkadaşlığı ve kardeşliği de yeri geldiğinde onlardan esirgememek durumundasınız ve öyle olduğuna da inanıyorum. Sizlerin sayesinde onlar da yaşıtları gibi ve en az onlar kadar içinde yaşadıkları toplumun birer parçası olduklarını hissedecekler” diye konuştu.
Özel Eğitim Şube Müdürü İlyas Günay ve Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’dan merkezin sorun ve taleplerini alan Vali Yusuf Odabaş ziyaretlerini tamamlayarak Özel İş Eğitim merkezinden ayrıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Odabaş Özel İş Eğitim Merkezini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN