Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Kobal, Başbakan Davutoğlu İle Görüştü

Giriş Tarihi: 20.3.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
Başkan Kobal, Başbakan Davutoğlu İle Görüştü
Ak Parti İl Hakan Kobal Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Ak Parti genel merkezinde görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan İl Başkanı Hakan Kobal “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun kadim şehir Bayburt’a selam ve muhabbetlerini iletti” dedi.
7 Haziran’da yapılacak olan 25. dönem milletvekili seçimlerinde Bayburt’ta önceki seçimlerde olduğu gibi Ak Parti’nin bileğinin bükülemeyeceğini ve Bayburt’un vereceği kararın yine Türkiye’ye örnek olacağını buna inandığını bu gücün Bayburt’ta olduğunu ifade eden Başkan Kobal, “Biz Bayburt olarak bir olacağız diri olacağız bütün olacağız 2023, 2053 ve 2071 hedefleri olan Türkiye’nin ve Bayburt’un daha da büyümesini sağlayacağız. Güçlü Türkiye, güçlü Bayburt için kapı kapı, cadde cadde, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy dolaşarak Türkiye’de tüm taşların yerine oturacağı 7 Haziran seçimlerini 7 den 70 e herkese anlatacağımızı halkın oyuyla ilk defa seçilen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’na Bayburt olarak samimiyetimizi bir kez daha göstereceğiz.
Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği 400 milletvekiline katkı sunmak için Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun önderliğinde yapılacak olan yeni Anayasaya katkı sunmak için bizde Bayburt olarak tüm hemşehrilerimizin katkılarıyla iki milletvekili göndererek bizde bu sevda da varız diyeceğiz. Genel başkanımız ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Bayburt sevdalısı bir insan, Bayburt’un isminin her zaman konuşulduğu anda heyecanını gizlemeyen Bayburt’a olan ilgisi bu son görüşmemizde de ifadelerinde açıkca görülmüştür. 7 Haziran’a kısa bir süre kala seçim çalışmalarımız devam ediyor. Bizde Ak Parti Bayburt teşkilatı olarak genel merkezimiz ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Güçlü Bayburt için dualarınız ve desteklerinizi bizlerden eksik etmeyin. Sizden aldığımız güçle çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kobal, Başbakan Davutoğlu İle Görüştü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN