Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye Başkanı Memiş’in "Polis Haftası" Mesajı

Giriş Tarihi: 7.4.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 12:21
Belediye Başkanı Mete Memiş, Polis Teşkilatının 170. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Polisin her zaman toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesiyle halkın her kesiminden takdir topladığını belirten Başkan Memiş mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gücünü milletten ve kanunlardan alan Türkiye Cumhuriyeti’nin en köklü, en temel kurumlarından birisi olan Emniyet Teşkilatımız, 170 yıldır, hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımıza kanunlarla verilen hak ve hürriyetleri, kamu düzenini korumaktadır.
Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bulunması için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan her türlü zorluğa göğüs geren Emniyet Teşkilatımız toplumsal barışımızın, huzur ve güvenliğimizin teminatlarındandır. Emniyet mensuplarımızın, bu güveni korumak ve halkın güvenlik hizmetleri konusundaki memnuniyetini yüksek tutmak için, profesyonel bir yaklaşım sergileyerek, hukukun çizdiği sınırlar içerisinde, hassasiyetle hareket edeceklerinden millet olarak şüphemiz yoktur.
Bu vesileyle Polis Teşkilatımızın 170. Kuruluş Yıl Dönümü’nde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd ediyor, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan tüm polislerimizin Polis Günü’nü en içten duygularımla kutluyorum.”
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye Başkanı Memiş’in "Polis Haftası" Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN