Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"14 Mart Tıp Bayramı" Etkinliği

Giriş Tarihi: 12.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:22
14 Mart Tıp Bayramı Etkinliği
Sağlık Müdürlüğü ve Halk sağlığı ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından "14 Mart Tıp Bayramı" nedeniyle etkinlik düzenlendi.
Bilecik’te özel bir düğün salonunda yapılan etkinliğe, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkan Vekili Nihat Can, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, İl Jandarma Komutanı Albay Alper Sır, İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş, daire müdürleri ve sağlık çalışanları ile aileleri katıldı.
Yapılan etkinlikte konuşma yapan, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, itibarlı ve önemli görülen hususlar dahi sıhhatin bir nefesine karşılık gelmediğini belirterek, sağlık çalışanlarının 7’den 70’e herkesin ihtiyaç duyduğu 7 gün 24 saat önemli bir hizmeti ifa ettiğini söyledi. Düzenlenen bu tür etkinliklerde dahi çalışanların bir kısmını nöbette bırakmak zorunda olduklarını ifade eden Vali Nayir, "Mecburen acil vaka ve müdahaleler için görevde bırakmak durumundayız. Önemli bir hizmetin ifasında görev alıyorsunuz. Milletimizin size karşı duyduğu kadirşinaslığı da bilmeniz lazım. Mutlaka kapınıza gelenler sabırsız olacaklar, önceliğin kendilerine verilmesini isteyecekler, zaman zaman bu konuda tartışma olacak ama büyük milletimiz sizlerin yürütmüş olduğu faaliyetleri, kıymetleri bilip, teşekkürlerini ediyorlardır. Tatmin ve memnuniyet duygusu en yüksek, gıpta edilmesi gereken bir mesleğin içerisindesiniz" dedi.
İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz’ın konuşmasının ardından etkinlik, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle sağlık çalışanları arasında düzenlenen "Mesleki anı ve şiir" yarışması ile "Masa tenisi ve futbol turnuvası"nda dereceye girenlere ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"14 Mart Tıp Bayramı" Etkinliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN