Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Yağcı, ’e Yapılan Yatırım Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Giriş Tarihi: 25.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
Başkan Yağcı, Bilecik’e Yapılan Yatırım Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik’in birçok noktasında yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.
Belediye Başkanı Selim Yağcı incelemeleri kapsamında, 23 Nisan’da yeni şekliyle çocukların hizmetine girecek olan Çocuk Dünyası, Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesi, Hızlı Tren Garı, Kapalı Spor Salonu başta olmak üzere birçok noktadaki çalışmaları yerinde inceleyerek, Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve birim amirlerinden bilgi aldı. Mahalle Konaklarının ikinci katlarının yapılması çalışmalarını da yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selim Yağcı, ayrıca Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi önünde otobüs ve yolcu bekleme noktalarında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
"ŞEHRİMİZİN HER BİR KÖŞESİNDE FAALİYET GÖSTERMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ"
Bilecik’in her bir köşesinde faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Yağcı, şöyle devam etti:
"Bilecik Belediyesi olarak, şehrimizi imar ve ihya etmeye devam ediyoruz. Şu an şehrimizin birçok bölgesinde birden fazla çalışma var. Belirli zamanlarda buralarda incelemelerde bulunarak yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alıyoruz. Bu çalışmaların her birisi gerçekten çok önemli ve Bilecik’e büyük katkıları olacak çalışmalardır. Örneğin Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Projesi kısa zaman sonra hizmete girecek ve şehrimizin tanıtım ve turizm faaliyetlerine büyük katkı sağlayacak. Diğer yandan geleceğimizin teminatı çocuklarımız için Bilecik Belediyesi Çocuk Dünyası’nı tamamen yenileyerek, 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda onlara armağan edeceğiz. Diğer yandan hızlı tren garımızda son çalışmalar yapılıyor. Bilecik Belediyesi olarak, hızlı tren ve Karasu Tekmar Yolu’nu birleştirme çalışmasını da tamamladık. Bunun yanı sıra incelemelerde de bulunduğumuz gibi mahalle konaklarımızın ikinci katını yapıyoruz. Böylece insanlarımız buradan daha çok faydalanabilecek. Diğer yandan üniversitemizin olduğu bölgede yeni otobüs bekleme noktaları yaptık. Tüm bu çalışmaları, çok değer verdiğimiz hemşehrilerimiz için yapıyoruz ve gerçekten ata yadigarı bu güzide toprakların her bir köşesinde faaliyet göstermenin mutluluğunu yaşıyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Yağcı, Bilecik’e Yapılan Yatırım Çalışmalarını Yerinde İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN