Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün Yeni Binası Hizmete Girdi

Giriş Tarihi: 26.3.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 26.3.2015 23:44
Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün Yeni Binası Hizmete Girdi
Belediyesi tarafından yeni yapılan Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü binası hizmete girdi.
Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı ve birim müdürleri, Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, binayı hizmete açtı. Birim müdürleri ve belediye çalışanları ile öğle yemeğinde bir araya gelen belediye Başkanı Selim Yağcı, burada yaptığı konuşmada Bilecik ve Bilecik Belediyesi’nin her geçen gün büyüyüp geliştiğini belirterek, yeni açılan Zabıta Müdürlüğü binasının hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
Yeni Zabıta Müdürlüğü binasının şehrin merkezinde olmasından dolayı vatandaşlara daha sağlıklı, kaliteli ve hızlı hizmetin verileceğini belirten Yağcı, şunları kaydetti:
"Öncelikle yeni oluşturulan bu merkezin şehrimize ve personelimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Şehrimiz her geçen gün büyüyüp geliştiği gibi Bilecik Belediyesi de birim ve çalışmalarıyla her gün büyüyüp hizmet alanları genişliyor, yenileniyor. Zabıta Müdürlüğümüz daha önce belediye binamızda hizmet veriyordu. Ancak ihtiyaç üzerine şehrimizin merkezinde böyle yeni bir binayı hizmete sunduk. Böylece vatandaşlarımıza daha yakın olduğumuz gibi hemşehrilerimiz bu noktadaki ihtiyaçlarını daha kısa sürede belediyemize ulaştırmış olacaklar. Diğer yandan Zabıta Müdürlüğü personelimiz burada daha iyi ortamlarda çalışmalarını gerçekleştirebilecekler."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün Yeni Binası Hizmete Girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN