Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bilek Güreşi Şampiyonasından Derece İle Döndüler

Giriş Tarihi: 28.3.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Bilek Güreşi Şampiyonasından Derece İle Döndüler
Şeyh Edebali Üniversitesi sporcusu Burak Tok, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonun Antalya’da düzenlenen Bilek Güreşi Şampiyonasında ilk 7’ye girdi.
Türkiye Üniversite Sporları Federasyonun Antalya’da düzenlenen Bilek Güreşi Şampiyonasında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi öğrencisi Burak Tok, artı 90 kiloda 24 sporcu arasında derece yaparak büyük bir başarıya imza attı. Bilecik Şey Edebali Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürü Battal Yılmaz’ın Teknik Kurul Başkanlığı’nı yaptığı Bilecik Güreşi Şampiyonası’na, 57 üniversiteden 269 erkek ve 138 bayan olmak üzere toplamda 407 sporcu katıldı.
Yapılan şampiyona sonrası açıklama yapan Beden Eğitimi ve Spor Öğretim Görevlisi Emre Şenyüzlü, sporcusunun derece yaparak bir başarıya imza attığını belirterek, “İlk kez katıldığı turnuvada başarılı olan sporcumuz ileriki yıllar için umut verdi. Bundan sonraki turnuvalara daha iyi dereceler alacağımıza inanıyorum” dedi.
Ayrıca, müsabakaların ardından Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası Teknik Kurul Başkanı Battal Yılmaz, turnuva sonunda Türkiye Radyo Televizyon (TRT) radyo spor aktüel programına canlı yanında röportaj vererek, şampiyona, bilek güreşi ve Üniversite Sporları Federasyonu’nun faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilek Güreşi Şampiyonasından Derece İle Döndüler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN