Aç Kalan Köpeklere Gönüllülerden Yiyecek Desteği

Giriş Tarihi: 20.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 14:44
Aç Kalan Köpeklere Gönüllülerden Yiyecek Desteği
merkeze bağlı köylerinde yaşam mücadelesi veren ve yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına gönüllü hayvan severler sahip çıktı.
Gönüllü hayvan severler Sühendan Senger ve Berrin Demirci, beraberinde getirdikleri yiyecekler ile yaşam mücadelesi veren, yiyecek bulmakta zorlanan aç sokak hayvanlarını beslediler. Toplanan köpek mamalarını gerekli görülen yerlere bırakarak hayvanların beslenmesine katkı sağlayan gönüllüler, hayvanları besleyerek onların karınlarını doyurdular. Yaralı ve sağlık durumu bozuk hayvanlar da belirlenerek, veterinere götürülmek üzere koruma altına alındı.
Gönüllü hayvan severlerden Sühendan Senger ve Berrin Demirci, Bilecik sınırları içersin de yaşam savaşı veren sokak hayvanlarını periyodik olarak beslemeye çalıştıklarını belirterek, "Sokakta yaşayan hayvanların bakımlarında özveri ile çalışmaya devam ediyoruz. Hayvanlar burada aç kalmasın, yaşamlarını idame ettirsinler diye böyle bir çalışmayı yapıyoruz. Herkesi sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet ediyoruz” dediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aç Kalan Köpeklere Gönüllülerden Yiyecek Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN