Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak, Bozüyük TSO’yu Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 28.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 01:20
İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak, Bozüyük TSO’yu Ziyaret Etti
İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yerel Projeler Koordinatörü Celali Yılmaz, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yöneticilerini ziyaret etti.
Altınkaynak’ı’ ziyareti sırasında Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Doğan Tunç, Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Başkan Yardımcıları Hasan Öksüz, Hakan Bakıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Veli Çelik, Mete Ayaz, Ali Osman Türk, Orhan Karalı ve Genel Sekreter Bedri Öztürk karşıladı. TSO Başkanı Buğra Levent, ‘Bir Sınıf Donat Adını Yaşat Projesi ‘ için oda üyeleri ve ilçenin duyarlı vatandaşlarından bekledikleri desteği aldıklarını söyledi. Bu proje ile eğitime bir nebze de olsa katkı sağlayabildikleri için mutlu olduklarını belirtti.
İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak ise, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve eğitim ile ilgili duyarlı çalışmalarından dolayı mutlu olduklarını ve kendilerine bu çalışmaları örnek aldıklarını kaydetti. Ziyarette ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bozüyük TSO ile birlikte öğrencilere ve iş hayatına yeni hazırlananlara yönelik CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri, Meslekleri Tanıyorum ve İş Arama Becerileri gibi seminer programlarının ortaklaşa düzenlenebileceği konusunda görüş birliğine varıldı. Eğitim ile ilgili yapılacak her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Bozüyük TSO yöneticileri, ziyaretlerinden dolayı Altınkaynak’ a teşekkür ettiler. Ziyaret Karşılıklı fikir alışverişinin ardından Başkan Buğra Levent’in günün anısına İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak’ a plaket vermesi ve teşekkür etmesi ile son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İl Milli Eğitim Müdürü Altınkaynak, Bozüyük TSO’yu Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN