Yaz Spor Etkinlikleri Kayıtları Başlıyor

Giriş Tarihi: 27.5.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 11:15
Yaz Spor Etkinlikleri Kayıtları Başlıyor
Bozüyük’te, yaz döneminde öğrencilere yönelik olarak faaliyet gösterecek Yaz Spor Etkinliklerinin kayıtları 29 Mayıs’ta başlıyor.
Bozüyük Belediye Başkanlığı tarafından 2015 sezonunda toplam 9 branşta gerçekleştirilmesi planlanan ücretsiz kurslara başvurular 29 Mayıs 2015 - 12 Haziran 2015 tarihleri arasında belediye hizmet binasındaki AK Masa Birimine ve okul müdürlüklerine yapılabilecek. Çeşitli yaş guruplarından kız ve erkek öğrencilerin katılabileceği Yaz Spor Okulları kapsamında basketbol, voleybol, tekvando, tenis, jimnastik, yüzme, bocce, dart ve futbol branşlarında düzenlenen etkinlikler kayıt bitiminde 22 Haziran 2015 Pazartesi günü başlayacak.
Yapılan açıklamaya göre; Bozüyük Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 2013 yılından bugüne kadar belediye bünyesindeki spor tesislerinde düzenlenen etkinlerde her dönem binlerce sporcunun akademik eğitim alan uzmanlar tarafından eğitim alması sağlandı. 12 ay süresince kesintisiz olarak devam eden sportif etkinliklerin ve eğitimlerin devam ettiği kursların yaz etabında ise çocukların okul streslerinden uzaklaşmaları, zararlı alışkanlardan uzaklaşarak topluma faydalı bireyler olmaları ve yetenekli sporcuların tespit edilerek müsabakalara katılmaları hedefleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yaz Spor Etkinlikleri Kayıtları Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN