Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğüne Atama

Giriş Tarihi: 15.6.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 16.6.2015 00:27
Bilecik Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğüne Atama
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aslan Yıldız, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı.
Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk’un tayininin çıkmasının ardından 4 aydır vekâleten bakılan Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ,Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Aslan Yıldız atandı.
YENİ İL MÜDÜRÜ KİMDİR
1 Temmuz 1977 Çorum doğumlu olan Yıldız, 1999 Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Ankara Büyükşehir Belediyespor ve milli takımlarda judo antrenörü olarak görev yaptı. Sokakta Çalışan Çocuklar Merkezi üyesi çocukları topluma kazandırma projesi kapsamında sokakta çalışan çocuklar üzerinde yaptığı çalışmalar sonunda bin çocuğu topluma kazandırdı. Bu çocuklardan 60 tanesi Judo Milli Takımlarında görev yaptı. Bu isimlerden 22’si Besyo’yu kazandı ve şu anda Beden Eğitimi Öğretmenliği ve judo antrenörü olarak görev yapıyorlar. Şube Müdürü Aslan Yıldız evli ve 3 çocuk babasıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğüne Atama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN