Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinden Mazgal Temizliği

Giriş Tarihi: 24.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 15:19
Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinden Mazgal Temizliği
Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, geçtiğimiz gün meydana gelen yoğun yağışlar nedeniyle hafriyat atığı biriken mazgallarda temizlik çalışması gerçekleştirdi.
Bilecik’in birçok noktasında birbirinden farklı alanlarda faaliyet sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kentin tüm bölgelerinde bulunan mazgallarda temizlik çalışmasını yerine getirdi. Çalışmaları kapsamında birçok noktada yenileme ve düzenleme çalışması gerçekleştiren ekipler, yapılan mazgal temizliği çalışması ile yağış anında oluşabilecek sıkıntıları gidermiş oldu.
HAMSU KÖPRÜSÜNDE YENİLEME VE GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI
Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri faaliyetleri kapsamında ayrıca Hamsu Köprüsü’nde yenileme ve güçlendirme çalışması gerçekleştirdi. Daha önceki çalışmaları kapsamında, Hamsu Köprüsü’nün her iki tarafında bulunan korkuluklara tel örgü uygulamasını gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, köprüdeki yaya kaldırımını baştan sona yenileyerek, vatandaşlarımızın hizmetine sundu.
Ekipler, son çalışmaları kapsamında ise Hamsu Köprüsü’nün her iki yanında bulunan demir bariyerler ve etrafındaki alanlarda yenileme ve güçlendirme çalışmasını gerçekleştirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinden Mazgal Temizliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN