Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yıldız’dan Osmaneli’ye Ziyaret

Giriş Tarihi: 8.7.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
Bilecik Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yıldız’dan Osmaneli’ye Ziyaret
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i makamlarında ziyaret etti.
Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yeni atanana Aslan Yıldız, Osmaneli’ndeki ilk ziyaretinin Kaymakam Edip Çakıcı’ya gerçekleştirdi. Makamında sohbet havasında geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmaneli Kaymakamı Çakıcı, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan İl Müdürü Aslan Yıldız’a yeni görevinde başarılar diledi.
Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yıldız, daha sonra Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i ziyaret etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaretler sonrasında İl Müdürü Yıldız, Başkan Şahin’e Osmaneli’de spora verdiği destek ve hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Şahin ise, Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan İl Müdürü Aslan Yıldız’a yeni görevinde başarılar dileyerek, "Osmaneli’de spor konusunda Belediye olarak elimizden geldiğince her türlü hizmeti vermeye çalışıyoruz ve vermeye’de devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretler sırasında İl Müdürü Yıldız’a Osmaneli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Şener Öner eşlik etti
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bilecik Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yıldız’dan Osmaneli’ye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN