Bozüyük Kent Konseyi Başkanından Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 14.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Bozüyük Kent Konseyi Başkanından Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne Ziyaret
’in Bozüyük ilçesinde Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, Belediye Zabıta Müdürü Bahadır Sağırkaya’yı ziyaret etti.
Tekelioğlu, ziyaret sırasında Kent Konseyi çalışmaları ve görevleri hakkında bilgi verdi. Tekelioğlu ”Bozüyük halkının huzurlu bir ortamda yaşayabilmesi için çalışmalarımız olacak. Ortak aklın buluştuğu kuruluş olarak gücümüz nispetinde sizlere yardımcı olacağız” dedi.
Zabıta Müdürü Bahadır Sağırkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sağırkaya “Halkımızın sağlığını korumak için başta gıda imalat ve satışı yapan esnafımızı kontrol ediyoruz. Bilhassa Ramazan Bayramına yaklaştığımız bu günlerde tatlı imalatı yapan iş yerlerine denetimlerimiz oluyor. Gayemiz belediyemizin güler yüzünü ortaya koyarak halkımızın sağlıklı yiyecekleri tüketmesini sağlamaktır. Dilek ve şikâyetler için müdürlüğümüzü ziyaret eden tüm vatandaşlarımızın isteklerinin meşru zeminler içinde sonuca ulaşmasını sağlıyoruz. Ben bu vesile ile müdürlüğümüz adına halkımızın Ramazan Bayramını tebrik ediyorum. Ziyaretinizden dolayı sizlere de teşekkür ediyorum. Halkımız adına yapacağınız her güzel çalışmaya destek vermeye hazırız” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozüyük Kent Konseyi Başkanından Belediye Zabıta Müdürlüğü’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN