Bozüyük’te Kent Konseyi STK’ları İftarda Buluşturdu

Giriş Tarihi: 15.7.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Bozüyük’te Kent Konseyi STK’ları İftarda Buluşturdu
’in Bozüyük ilçesinde Belediye Başkanlığının katkılarıyla Kent Konseyi tarafından sivil toplum kuruluşlarına iftar yemeği verildi.
İftar yemeğinde konuşan Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, kent konseyinin ilçe halkının daha güzel imkânlara kavuşması için gayret gösteren belediye ile halk arasında bir köprü oluşturduğunu söyledi. Tekelioğlu konuşmasında “Bozüyük Belediye Başkanlığımızın katkıları ile Bozüyük Kent Konseyi tarafından düzenlenen iftar yemeğimize teşriflerinizden dolayı şahsım ve Kent Konseyi yönetim kurulu adına hepinize teşekkür ederim. Son günlerini idrak ettiğimiz Ramazan ayı başta olmak üzere, geçtiğimiz akşam manevi hazzını yaşadığımız bin aydan daha hayırlı olan Mübarek Kadir gecenizi tebrik ediyorum. Ramazan ayı içinde ve mübarek Kadir gecesinde yaptığınız duaların, ülkemiz başta olmak üzere, bilhassa komşu ülkelerimizde ve dünyanın dört bir tarafında yaşayan, baskılar sebebiyle oruçlarını tutamayan Müslüman kardeşlerimizin de kısa süre içinde huzur ve sükûna ulaşmasını temenni ediyorum.
Belediye Başkanı Fatih Bakıcı ise konuşmasında, sivil toplum kuruluşlarının Bozüyük için birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini söyledi. Başkan Bakıcı, “Kent konseyinin oluşturulması noktasında hiçbir müdahalem olmamasına rağmen hala kent konseyinin yönetim kurulu eleştiriliyor. Ben siyaset yapılması gereken yerde siyaset yapan diğer zamanlarda ki çalışmalara siyaseti karıştırmayan birisiyim. Bazı sivil toplum kuruluşlarımız hala kent konseyinin oluşumunu ve yönetimini konuşuyor. Kendilerinin bir projesi, bir çalışması varsa buyursunlar gelsinler. Bizim kapılarımız herkese açık. Şu birleşme ve kaynaşmayı maalesef oluşturamıyoruz. Ben Bozüyük için bütün sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesi gerektiğini düşünüyorum. Yapılacak projelerimizi kent konseyimizin fikir ve görüşleri doğrultusunda hayata geçirelim. Gelin Bozüyük için birlik ve beraberlik içinde olalım. Birlik ve beraberliğimiz her zaman devam etsin. Ben hepinizin bayramını şimdiden kutluyor, sağlıklı ve mutlu bayramlar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından iftar yemeğinin yenilmesi ve duaların yapılmasıyla program sona erdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bozüyük’te Kent Konseyi STK’ları İftarda Buluşturdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN