El Ele Gönül Gönüle Derneği’nden Bozüyük Kent Konseyi’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 6.10.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 6.10.2015 17:03
El Ele Gönül Gönüle Derneği’nden Bozüyük Kent Konseyi’ne Ziyaret
’in Bozüyük ilçesinde bir süre önce faaliyete geçen ve yardım edenler ile yardım alanlar arasında birlik beraberlik ve dayanışmayı sağlayarak birbirleriyle sosyo-kültürel köprüleri amacıyla kurulan El Ele Gönül Gönüle Derneği Başkanı Mustafa Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Bozüyük Kent Konseyini ziyaret ettiler.
Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu ve Kent Konseyi Başkan Vekili Mustafa Akış’ın ev sahipliği görevini yaptığı ziyarette Başkan Tekelioğlu El Ele Gönül Gönüle Derneğinin yaptığı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kent Konseyleri hakkında bilgi verdi. Kent Konseylerinin sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, Bozüyük’te faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarını kucakladığını ve yasal bir yapılanma olduğunu ifa de etti. Tekelioğlu “Kent Konseyleri ortak aklın buluştuğu, Bozüyük’ün gelişmesi ve kalkınması için halkla yerel yönetimler başta olmak üzere kurum ve kuruluşlar arasında köprü oluşturan kurumlardır. “Birlikte Yönetiyoruz” sloganı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Halkımızın tüm kesimlerini ilgilendiren 15 adet proje hazırlayarak Belediye Başkanlığına sunduk. Sizler gibi duyarlı dernek yetkilileri ile ele ele gönül gönüle vererek çalışmalarımızı yürüteceğiz” dedi.
Ele Ele Gönül Gönüle Derneği Başkanı Mustafa Tekin ise, “Kent Konseyinin çalışmalarını takip ediyoruz. Dernek olarak Kent Konseyi ile çalışmalar yapmak istiyoruz. Derneğimizin amacı doğrultusunda ortak projeler yapıp, ilçemizde yaşayan insanlarımıza katkı sağlamak görevimizdir” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
El Ele Gönül Gönüle Derneği’nden Bozüyük Kent Konseyi’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN