Türkiye'nin en iyi haber sitesi

TSO’dan İş Gezisi Toplantısı

Giriş Tarihi: 22.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 22.3.2015 17:31
Bingöl TSO’dan İş Gezisi Toplantısı
Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 23-28 Mart 2015 tarihleri arasında “Anuga Food Tec" fuarı kapsamında iş gezisine katılacaklara bilgilendirme toplantısı yaptı.
Toplantıya, BTSO Başkanı Erkan Çalbay, Akademik Danışman Doç. Dr. Alaaddin Yüksel, Yönetim Kurulu üyesi Sait Kolak, Genel Sekreter Dr. Hakan Başbozkurt ve geziye katılacak iş adamları katıldı. Toplantıda konuşan Çalbay, BTSO olarak bu yıl 11 yurt içi, 11 de yurt dışı olmak üzere 22 fuar katılımını hedeflediklerini anlatarak, “Bingöllü işadamlarımızın ithalat ve ihracat kültürlerini artırmak, yurt dışı tecrübelerini geliştirmek için bu iş gezilerini düzenliyoruz. Gezilerimize yeterince iş adamı katılma durumunda KOSGEB desteği almak için Oda olarak gerekli organizasyonları yapıyoruz” dedi.
İş gezi programı hakkında katılımcılarına brifing veren Genel Sekreter Dr. Hakan Başbozkurt ise, “İkincisini düzenlediğimiz Almanya iş gezisi programında Anuga Gıda fuarı katılımının yanı sıra, Düsseldorf Ticaret ve Sanayi Odası, Düsseldorf Türkiye Ticari Ataşeliği, Egetürk Fabrika ziyareti, Köln Gıda Toptancıları ziyareti gibi birçok faaliyetimizde olacak. Geçtiğimiz yıl Almanya’da çok güzel ve verimli görüşmelerimiz olmuştu. Bu yılda iş adamlarımızın sektörel manada çok faydalı bulacakları bir gezi planladık. Bize inanıp programa katılan, gezi boyunca bizlere her türlü desteği veren herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bingöl TSO’dan İş Gezisi Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN