Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adilcevaz’da Kâğıt Toplama Kampanyası

Giriş Tarihi: 11.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Adilcevaz’da Kâğıt Toplama Kampanyası
’in Adilcevaz ilçesindeki TOKİ Şehit Yusuf Sayan İlköğretim Okulu Aile Birliği ve Çevre Temizlik Kulübü işbirliğiyle ilçe genelinde atık kâğıt, eski kitap ve defter toplama kampanyası başlatıldı.
Kampanya çerçevesinde ilçe genelinde değişik yerlere afişler asılacak ve tüm okullardaki sınıflara atık kâğıt toplama kutuları yerleştirileceğini belirten Okul Müdür Vekili Vahit Kapucı, proje kapsamında 5 ton kağıt toplanmayı hedefledikleri söyledi. Kapucı, “Başlattığımız bu kampanya ile okulumuz ve ülke ekonomimize katkı sağlanarak öğrencilerimizde, velilerimizde ve ilçemizde geri dönüşüm farkındalığının oluşturulması hedeflenmektedir. Kampanyamıza en çok katkıda bulunacak 1 kişiye eğitim öğretim yılı sonunda ödül verilecektir. Başlatmış olduğumuz bu kampanyaya tüm ilçe sakinlerimizin katkısını bekliyoruz” dedi.
Kampanya sürecince ağaç varlığının korunmasına dikkat çekileceğini ifade eden Kapucı, başlatılan kampanya ile elde edilen atık kâğıtların geri dönüşümünün sağlanacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adilcevaz’da Kâğıt Toplama Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN