Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlik Merkezi Öğrencileri Tanışma Çayında Buluştu

Giriş Tarihi: 28.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 12:07
Gençlik Merkezi Öğrencileri Tanışma Çayında Buluştu
’in Tatvan Kaymakamlığı Tatvan Gençlik Merkezi’ndeki (TAGEM) genç kızlar, düzenlenen “tanışma çayı” etkinliğinde bir araya geldiler.
Bu yıl ocak ayı itibariyle 25 farklı kursla Tatvan’daki genç kızlara hizmet vermeye başlayan Tatvan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen “tanışma çayı” programı vesilesiyle bir araya gelen öğrenciler, hem merkezdeki diğer kurslarda eğitim gören öğrencilerle tanışma fırsatı buldu hem de stres attı. Düzenlenen etkinlikte, merkezin kuruluşundan bu yana projede çalışan ve kendisi de bir Tatvanlı olan psikoloji öğrencisi Büşra İnanç’ın yapmış olduğu çeşitli grup etkinlikleriyle keyifli dakikalar yaşandı.
Merkezin kurslarından bazıları olan aşçılık, ney, gitar, piyano, bağlama, el sanatları, matematik, İngilizce, diksiyon, koro, resim ve judo öğrencilerinin katıldığı program; ikram, müzik ve eğlenceyle son buldu.
Yapılan etkinlikle ilgili konuşan Tatvan Kaymakamı Murat Erkan’ın eşi ve aynı zamanda koordinatör Çiğdem Erkan, kaymakamlığın desteğiyle öğrencilerin sosyal, kültürel, mesleki ve akademik başarı hayatlarına katkı sunmak adına her türlü desteği sunmaya çalıştıklarını söyledi. Gençlere olan güvenlerinin tam olduğunu belirten Çiğdem Erkan, daha donanımlı bir gençliğin omuzlarında daha güzel yarınların yükseleceğine inandıklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlik Merkezi Öğrencileri Tanışma Çayında Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN