’in Fabrikadan Halka İlk Satış Mağazası Tatvan’da Açıldı

Giriş Tarihi: 16.5.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 16.5.2015 22:53
Bitlis’in Fabrikadan Halka İlk Satış Mağazası Tatvan’da Açıldı
’in fabrikadan halka satış yapan ilk mağazası düzenlenen törenle Bitlis’in Tatvan ilçesinde hizmete açıldı.
Tatvan Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmete giren Okay Tekstil Fabrika Satış Mağazasının açılışına Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, Tatvan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Refik Aydın, Tatvan Milli Eğitim Müdürü Abdullah Yüzer, Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Cengiz Şahin ve Genel Sekreter Rahime Yılmaz Acet ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılış kurdelesini kesen Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy, yeni iş yerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Bu gün Tatvan’ımıza fabrikadan halka satış gerçekleştirecek olan yeni bir iş yeri kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ben bu vesile ile bu iş yerinin gerek işletme sahiplerine ve gerekse Tatvan’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Okay Tekstil Fabrika Satış Mağazası Müdürü Sabahattin Okay ise Bitlis’in ilk tekstil atölyesinden sonra yine fabrikadan satış mağazasını da Tatvan’a kazandırarak bir ilke imza attıkları için mutlu olduklarını ifade etti.
Bu gün itibariyle hizmete sundukları mağazalarında kendilerine ait olan markalı ürünleri fabrikadan uygun fiyata satışa sunacaklarını kaydeden Okay, “Mağazamızda şu anda kaliteli ve uygun fiyatta bütçeye uygun giyim ürünleri yer almaktadır. Bizim buradaki en büyük avantajımız mağazamızda satılan tüm ürünlerin kendi imalatımız olması ve direk fabrikadan halka sunulmasıdır. Bu gün hayırlısıyla açılışımıza yapmış bulunmaktayız. Bu vesile ile bir yandan ilçemizde istihdam sağlarken, diğer yandan ise tüm halkımızı en kaliteli ürünleri en uygun fiyata almaya davet ediyoruz” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi kesilerek, açılışı yapılan mağaza gezildi, ardından ise misafirlere ikramlarda bulunuldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bitlis’in Fabrikadan Halka İlk Satış Mağazası Tatvan’da Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN