Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adilcevaz’da Yol Yapım, Genişletme Ve İstinat Duvarı Çalışmaları

Giriş Tarihi: 7.7.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Adilcevaz’da Yol Yapım, Genişletme Ve İstinat Duvarı Çalışmaları
’in Adilcevaz Belediyesi ilçenin farklı yerlerinde yol yapım çalışmalarının yanı sıra yol genişletme ve istinat duvarı yapım çalışmalarına başladı.
İlçenin birçok yerinde başlatılan yol çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, Orta Mahalle Ethem bey köprüsünden başlayarak Bekir gıdanın bulunduğu civara parke taşı döşemesi için çalışmalara başladı.
Ekipler öte yandan Alacaatlı mahallesi Yüksekokul yolu ile birlikte Değirmendere mevkisinde yol genişletme ve istinat duvarı yapım çalışmalarına da başladı. Konu ilgili olarak açıklama yapan Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, vatandaşlara hizmet götürebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini ifade ederek, ilçenin her yerine hizmet götürmeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Gürsoy, ilçenin birçok yerinde farklı alanlarda çalışma başlattıklarını ifade ederek, “Belediye olarak halkımıza en güzel hizmeti götürebilmek adına imkansızlıklarımıza rağmen çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam ediyoruz. İlçemizin birçok yerinde sıkıntı yaşanan yollarımızı bitirerek halkımızın hizmetine sunduk. Bazı yerlerde yol genişletme ve istinat duvarı çalışmalarının yanı sıra yol yapım çalışmalarına devam ediyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte program dahilinde bütün yollarımızda yaşanan sıkıntıları çözmeye çalışacağız. İlçemizin birçok yerinde hizmet eksiği bulunmaktadır. Her yere yetişmeye gayret ediyoruz. Şu ana kadar hizmet tempomuz iyi durumda. Bundan sonra da aynı tempoda hizmet üretmeye, halkımızı rahatlatmaya devam edeceğiz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adilcevaz’da Yol Yapım, Genişletme Ve İstinat Duvarı Çalışmaları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN