Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkanlığa Seyhan seçildi

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ’ın görevinden istifa etmesi üzerine Oda hizmet binasında yapılan seçimle yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

Giriş Tarihi: 6.10.2017 14:56
Başkanlığa Seyhan seçildi

Oda binasında gerçekleşen devir teslim töreninde bir konuşma yapan , "2005 yılında Oda üyelerimizin takdir ve teveccühleriyle üstlenmiş olduğum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevimden bugün itibarı ile ayrılmış bulunuyorum. Görev yaptığım bu 13 yıllık süre boyunca şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlamak; temsil ettiğim makamın icabı olarak iş dünyası mensuplarımızın faaliyetlerini kolaylaştırmak ve menfaatlerini korumak adına elimden gelen tüm gayreti sarf etmek suretiyle görev yaptım. ve Sanayi Odası olarak Bayburt'un gelişimine katkı sunacak faaliyetlere ya önderlik ettik ya destek veren, katkı sunan olduk ve bu 13 yıl içerisinde ilimiz adına kazanıma dönüşen birçok çalışmaya imza attık. Bugün yönetim kurulu başkanlığı görevini devretmekten onur duyduğum kıymetli dostum, eski meclis başkanımız Sayın 'a bundan sonraki görevlerinde başarılar dilerim. Bu güne kadar bütün çalışmaları beraber yürüttüğümüz eski ve yeni meclis üyelerimiz ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma huzurlarınızda hassaten teşekkürler ediyorum. Bu vesileyle de başta üyelerimiz olmak üzere bütün hemşehrilerimden haklarını helal etmelerini istirham ediyor, Cenabı Allah'tan her daim yar ve yardımcımız olmasını niyaz ediyorum" dedi.
Yapılan seçimde yönetim kurulu başkanlığına seçilen Süleyman Seyhan ise yaptığı konuşmada, "Bayburt Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı görevini 13 yıldır yürüten ve benim de kendisiyle birlikte çalışmaktan onur duyduğum Sayın İbrahim Yumak'a Odamıza ve Bayburt'umuza vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Odamızca kendilerinin görev yaptığı bu yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiş ve bir meslek örgütü olmanın ötesinde Bayburt'un en etkin, en büyük sivil toplum örgütü olarak ilimizin kalkınmasına katkı sağlayacak sayısız çalışmalar yürütülmüştür. Meclis üyelerimizin teveccühleriyle seçildiğimiz başkanlık görevini de Sayın Yumak'ın devrettiği yerden daha da ileriye taşıyabilmek adına her türlü gayreti göstereceğim. Kendisine bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyor, Oda üyelerimiz ve tüm hemşehrilerime saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Süleyman Seyhan'ın yönetim kurulu başkanlığına adaylığı nedeniyle istifa ettiği meclis başkanlığına yapılan seçimle iş adamı Hükmü Cebeoğlu seçildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanlığa Seyhan seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN