Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O Hayvanlara Belediyesi Sahip Çıktı

Giriş Tarihi: 19.3.2015 19:18 Güncelleme Tarihi: 19.3.2015 22:51
O Hayvanlara Bolu Belediyesi Sahip Çıktı
’da açlık ve soğuka terk edilen sahipsiz köpeklere Bolu Belediyesi sahip çıktı. Aç kalan köpekler karınları doyurularak tedavileri yapıldı.
Bolu’nun Aladağlar mevkiinde 10 köpeğin açlık ve soğuktan ölü bulunması sonrasında bölgede bulunan sahipsiz köpeklere Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri sahip çıktı. Bolu Belediyesi’nin sınırları içinde olmadığı halde ekipleri köpeklere sahip çıkarken, hayvanların kimler tarafından bırakıldığı ise tespit edilemedi. Köpekler Bolu’ya getirilerek karınları doyuruldu ve tedavileri yapıldıktan sonra hayvan barınağına götürüldü. Açlığa ve soğuğa dayanamayıp ölen hayvanlarda yine ekipler tarafından bölgeden alınarak uygun bir yere gömüldü.
Bolu Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Geçtiğimiz gün Aladağ’daki hayvanların durumu ile ilgili haberler yayınlanır yayınlanmaz ekip olarak bölgeye gittik ve hayvanları oradan alarak barınağımıza getirdik. Barınakta ilk olarak hayvanların karınlarını doyurduk ve diğer köpeklerden ayrı bir yere yerleştirdik. Hayvanların içinde tedaviye ihtiyacı olanlara da ilk müdahalelerini yaparak onları da gözlem altına aldık” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O Hayvanlara Bolu Belediyesi Sahip Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN