Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Ülkücülerden “ Bir Kapıya Bir Kumanya” Kampanyası

Giriş Tarihi: 1.7.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 17:50
Bolu’da Ülkücülerden “ Bir Kapıya Bir Kumanya” Kampanyası
Ülkü Ocakları İl Başkanı Adem Evcil ve ocak üyelerinin Ramazan Ayı dolayısıyla başlattıkları “ Bir Kapıya Bir Kumanya” kampanyası devam ediyor.
Başkan Evcil tarafından organize edilen kampanyayla Bolu’da ihtiyaç sahiplerinin evlerine teker teker gıda yardım kolisi dağıtılıyor.
Yapılan yardımların 100 kolisi ise Doğu Türkistan, Telafer’den ve Kerkük’ten gelen Türkmen vatandaşlara teslim edilmek üzere Ülkü Ocakları Genel Merkezi’ne teslim edilirken, kampanyanın amacına ulaştığını belirten Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanı Adem Evcil, “Göreve geldiğimde beri elimden geldiği kadar yardıma muhtaç olan vatandaşlarımıza destek olmaya çalıştım. Ramazan ayı boyunca da desteğimizi sürdürmek için güzel bir kampanya başlattık. Bizlere çok güzel destekler verildi ve bizlerde bu destekleri ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza erzak olarak sunduk. Önümüzdeki yıllardaki Ramazan aylarında ve bazı milli günlerimizde bu tür kampanyalarımızı sürdüreceğiz. Ramazan ayının hayrını Allah bize sağlımız el verdiği sürece nasip etsin. Bizlerde yardıma muhtaç insanlarımıza hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Kampanya çerçevesinde, hayırsever vatandaşlarımızdan 250 yardım kolisi topladık. Bunların 100 tanesini Doğu Türkistan, Telafer’den ve Kerkük’ten gelen Türkmen vatandaşlara teslim edilmek üzere Ülkü Ocakları Genel Merkezine teslim ettik. 40 koli Gerede ilçesi ve köylerine, 30 koli Göynük ilçesi ve köylerine, 80 kolide Bolu merkezde bulunan ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Kampanyamız bir hafta daha devam etmektedir. Bir koli de 10 koli verenden de Allah Razı olsun. Kampanyamıza destek olmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın Ziraat bankası IBAN 8800 0100 0050 3519 3811 5001 hesap numarasına destekte bulunabilirler” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bolu’da Ülkücülerden “ Bir Kapıya Bir Kumanya” Kampanyası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN