Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali Kürklü, Evciler Ve Asmalı Köylerini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 15.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
Vali Kürklü, Evciler Ve Asmalı Köylerini Ziyaret Etti
Valisi Hasan Kürklü, Gölhisar ilçe ziyareti kapsamında Evciler ve Asmalı köylerini ziyaret ederek, köy halkı ile sohbet etti.
Burdur Valisi Hasan Kürklü’nün Evciler ve Asmalı köylerini ziyaretinde eşi Nesibe Kürklü, Garnizon Komutanı Sayit Koca, eşi Özgül Koca, İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, eşi Münüse Özüdoğru, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Karakaya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Yüksel, İl Müftüsü Hıdır Bayrak ve İl Genel Meclisi Üyeleri de eşlik etti.
Vali Hasan Kürklü’yü köy meydanında karşılayan vatandaşlar, bir süre sohbet etti. Kendisini karşılamaya gelen çocuklara oyuncak hediye eden Vali Kürklü’ye Evciler Köyü Muhtarı İrfan Uysal, geçim kaynakları ile ilgili bilgiler verdi. Muhtar İrfan Uysal, köyde 300 büyük baş hayvan olduğunu ve yaklaşık 5 ton süt ürettiklerini söyledi.
Vali Hasan Kürklü, beraberindeki heyetle daha sonra Asmalı Köyünü ziyaret etti. Vatandaşlar Vali Hasan Kürklü’yü davul ve zurna ile karşılardı. Vali Kürklü, Köy Muhtarı Soner Özeren’den köyle ilgili bilgi aldı. Vali Hasan Kürklü, daha sonra köyde açılan dikiş nakış kursunda, kursiyerlerin yaptıkları ürünleri inceledi. Vali Hasan Kürklü, Asmalı köyünden ayrılmadan önce her köye gençlerin spor yapabileceği, vakit geçirebileceği sosyal alanlar yapılması yönünde talimat verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Kürklü, Evciler Ve Asmalı Köylerini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN