Isparta Tb’den, Tb’ye Ziyaret

Giriş Tarihi: 2.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 11:12
Isparta Tb’den, Burdur Tb’ye Ziyaret
Isparta Ticaret Borsası (ITB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Nuri Selçuk ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Koyak, Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar’ı makamında ziyaret ettiler.
Tarım ve hayvancılık alanlarında yapılacak olan çalışmalarla ilgili, ikili ilişkilerin daha güçlenmesi gerektiği vurgulanan ziyarette Isparta Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Adar, Meclis Başkanı Nuri Selçuk ve Genel Sekreter Yardımcısı Ali Koyak, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar’ı ziyaret ettiler. Ziyarette, Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdurrahim Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Gürcan ve Genel Sekreter Halil Göker bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz Başar, Isparta Ticaret Borsası ile her zeminde işbirliğine hazır olduklarını belirtti. Özellikle tarım ve hayvancılık alanında yapılacak olan projelerle ilgili olarak iki ilin birbirinin desteğine ihtiyacı olduğunu bildiren Başar, b konuda üzerlerine düşen her göreve hazır olduklarını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta Tb’den, Burdur Tb’ye Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN