AK Parti İlçe Kadın Kolları Dündar’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 20.2.2015 15:58
AK Parti İlçe Kadın Kolları Dündar’ı Ziyaret Etti
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kendisini ziyaret eden AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, kadının olduğu yerde nezaket ve zerafetin, hoşgörü ve saygının olduğunu belirterek “Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti’nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Osmangazi Belediyesi olarak, ilçemizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde sizlerin çalışmaları da bize ışık tutuyor. Mahallelerimizdeki ihtiyaçların belirlenip, sıkıntıların giderilmesi hususunda bundan sonra da hep birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Yaklaşan seçimler öncesinde sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Yapılan kongrede seçilerek göreve gelen AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Bedir Kara, yapacakları çalışmalar hakkında Başkan Dündar’a bilgi verdi. Siyasetin, insanlara hizmet için bir araç olduğunu ifade eden Kara, “AK Parti Osmangazi İlçe Kadın Kolları olarak, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı Başkanımız Mustafa Dündar’ı tebrik ediyorum. İlçe kadın kolları teşkilatı olarak bundan sonra birlikte bu çalışmalara imza atmak ve destek vermek için buradayız. Bu güne kadar bizlere verdiği destekler için de kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti İlçe Kadın Kolları Dündar’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN