Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sabahattin Arvas Aday Adaylığını Açıkladı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 15:58
Sabahattin Arvas Aday Adaylığını Açıkladı
Üniversite emekli öğretim görevlisi ve danışman Sabahattin Arvas, AK Parti Milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Üniversite emekli öğretim görevlisi ve Danışmanlık Firması bulunan Sabahattin Arvas, AK Parti Bursa Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı. AK Parti Bursa İl Başkanlığı’nda düzenlenen aday adaylığı başvuru töreninde konuşan Sabahattin Arvas, “AK Parti kurumsal değerleriyle uyumlu görev yapmak, güzel Bursamızı en iyi şekilde temsil etmek ve milletimize vekil olarak hizmet etmek için AK Parti Bursa milletvekili aday adayı olarak müracaat etmiş bulunmaktayız. Bu güzel aday adaylarından oluşturulacak aday listesiyle seçime katılacak partimizin güzel bir sonuç çıkaracağına inanıyorum” dedi.
Daha önce üniversitede öğretim görevlisi olarak görev yaptığını hatırlatan Arvas, “İş dünyasında girişimci olarak yer aldım. Sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde bulundum. Nasibimiz varsa bu listenin içerisinde biz de yer alırız. Önümüzdeki dönemde hem Bursamıza hem de memleketimize hizmet etmekle şerefleniriz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından AK Parti Bursa Milletvekili aday adayı Sabahattin Arvas, başvuru dosyasını AK Parti Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Duman’a teslim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabahattin Arvas Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN