Kazanırsa Mudanya Da Kazanır”

Giriş Tarihi: 23.2.2015 17:18
“Bursa Kazanırsa Mudanya Da Kazanır”
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Mudanya İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin Mudanya’daki hizmet yağmurunun devam edeceğini söyledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Mudanya İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyelerini BURULAŞ’taki makamında ağırladı. Başkan Altepe, şehrin en önemli ilçelerinden biri olan Mudanya’nın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden nasibini almaya devam edeceğini söyledi. Bursa’nın her alanda adını duyuran önemli bir şehir olduğunu ifade eden Altepe, ilçeleriyle gelişip daha da güzelleşmesi hedefiyle hizmetlerin süreceğini bildirdi.
Mudanya’nın Bursa için önemine dikkati vurgu yapan Başkan Altepe, “Büyükşehir Belediyesi olarak Mudanya’nın yanındayız. İlçedeki hizmetlerimize devam edeceğiz. Bursa kazanırsa Mudanya da kazanır” diyerek Mudanya’da devam eden ve gerçekleştirilmesi hedeflenen projelerden misaller verdi.
Başkan Altepe, Bursa Somuncu Baba Vakfı, THK İnegöl Sportif Havacılık Kulübü ve Bursa Mobilya Dekorasyon Sanayicileri ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya geldi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Bursa Kazanırsa Mudanya Da Kazanır”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN