Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aktarhüssam Otoparkı Nisan Ayında Açılıyor

Giriş Tarihi: 10.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Aktarhüssam Otoparkı Nisan Ayında Açılıyor
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ’da nüfusun en yoğun olduğu mahallelerden biri olan Altıparmak ve çevresinde yaşanan trafik ve otopark sorununa çözüm getirecek Aktarhüssam Katlı Otoparkının, nisan ayında hizmete gireceğini müjdeledi.
Kent yaşamı ve vatandaşın sorunlarına yönelik getirdiği kalıcı ve fonksiyonel çözümlerle adından söz ettiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Altıparmak civarındaki trafik sıkışıklığı ve park sorununa çözüm olacak Aktarhüssam Katlı Otoparkının önümüzdeki ay açılacağını müjdeledi. AK Parti İlçe Başkanı Ali Yılmaz, başkan yardımcıları ve teknik ekiple birlikte otopark inşaatında incelemelerde bulunan Başkan Mustafa Dündar, “Osmangazi Bursa’nın merkezi. Dolayısıyla en önemli sorun trafik ve park sorunu. Biz de, Osmangazi Belediyesi olarak bu soruna kalıcı çözümler ürettik, üretmeye devam ediyoruz” dedi.
Toplam 11 bin 551 metrekare alanda iki blok olarak inşa edilen Aktarhüssam Katlı Otopark inşaatındaki son durumu görmek, firma yetkililerinden bilgi almak için inşaat alanını ziyaret eden Dündar, “Burası, belediyemizin kamulaştırmalar sonucu elde ettiği alana kurulan, nisan ayı itibariyle de açılışını planladığımız bir proje. Zemin + 6 kat ve 350 araç kapasiteli olarak inşa ettiğimiz otoparkımızın bir kısmı, zemin üzerine meydan ve yeşil alan olarak planlandı. Vatandaşlarımızın, mahalledeki çocuklarımızın zamanlarını değerlendirebilecekleri, çocukların oyun oynayabilecekleri fonksiyonel bir yer olacak. Altıparmaktaki trafik ve otopark sorununun çözümüne önemli bir katkı sağlayacak Aktarhüssam Katlı Otoparkı şimdiden hayırlı olsun” diye koştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aktarhüssam Otoparkı Nisan Ayında Açılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN