Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan

Giriş Tarihi: 26.3.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan
Aritmi İnegöl Hastanesinde operasyonla çocuğunu dünyaya getiren bedensel engelli anneyi ziyaret eden Belediye Başkanı Alinur Aktaş, kendisini tebrik ederek hediyeler takdim etti.
Başkan Aktaş ve Başkan Yardımcısı Gülhan Şahin, Aritmi İnegöl Hastanesinde muhteşem operasyonla çocuğunu dünyaya getiren 24 yaşındaki Nevin Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Aktaş, “Aslında bizim hizmet masamız biliyorsunuz her doğum yapan aileyi hastanede ziyaret ediyor. Bizim adımıza hediyelerini takdim ediyor. Bu noktada, ikiz bebek, üçüz bebek ziyaretlerini ben evlerinde ziyaret etmeye çalışıyorum. Ama bugün çok büyük bir mutluluğu yaşadık. Hem basındaki haberlerle hem de ulusal medyadaki haberlerle, birkaç mutluluğu birlikte yaşadık. Ben Nevin ve Mahmut kardeşimizi tebrik ediyorum. Onların ela isimli bir kız çocuğu dünyaya geldi. Ela’ya da mutluluklar diliyoruz, analı babalı büyüsün diyoruz. Nevin kardeşimizin özel durumundan dolayı bir miktar sıkıntı vardı. Ama sağolsun Aritmi Hastanemiz konuyla ilgili bir ilki başardı. Bu yönden de çok değerli emeği geçen personele çok teşekkür ediyorum” dedi.
ANNE VE BABASININ KONTROLÜNDE BÜYÜMEYE BAŞLAYACAK
Aktaş, konuşmalarını şu ifadelerle tamamladı:
"Bebeğimiz şimdi küvezde. İnşallah birkaç gün orada kalacak. Akabinde de inşallah oda anne ve babasının kontrolünde büyümeye başlayacak. İnşallah gelişen İnegöl’ün neferlerinden birisi olacak. Biz kardeşlerimizi bizatihi hastanede tebrik edelim hem de emeği geçen hastane personele teşekkür edelim istedik."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevin Anne’ye İlk Ziyaret Aktaş’tan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN