Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara’da Büyükorhan Zirvesi

Giriş Tarihi: 27.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Ankara’da Büyükorhan Zirvesi
Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, ilçeye yapılacak yatırım ve projelerle ilgili Ankara’da bir dizi görüşmeler yaptıklarını söyledi.
Ankara’da Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk ve İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ile görüşmeler yapan Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, ilçeye yapılacak hizmetler konusunda ciddi adımlar attı. Yoğun bir kış dönemi geçirdiklerinin altını çizen Hasan Taş, “Kış ayları bizim için yoğun geçti. İlçemize hizmet anlamında önemli çalışmalar yaptık. 7 Haziran’da yapılacak genel seçimler, hem partimiz hem de ilçemiz için çok önemli. Bizde hizmetleri en iyi şekilde yapabilmek için Ankara ve İstanbul’da bir takım toplantı ve görüşmeler yaptık” dedi.
Büyükorhan’a yapılacak turizm, tarım ve hayvancılık alanındaki projelerle ilgili Ankara’da mini zirve yaptıklarını ifade eden Taş, “Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, İller Bankası Genel Müdürü Mehmet Turgut Dedeoğlu ile hizmetler ve yatırımlarla ilgili Büyükorhan ilçemizin yararına önemli görüşmeler yaptık ve olumlu sonuçlarla döndük” diye konuştu.
BÜYÜKORHANLILARA TOKİ MÜJDESİ
İstanbul’da da TOKİ İdare Başkanı Ergün Turan ile ilçeye yapılacak konutlarla ilgili görüştüklerini de ifade eden Taş, “TOKİ İdare Başkanı Ergün Turan ile Büyükorhan’a alt gelir grubuna yönelik yapılacak konutlarla ilgili son durumu da değerlendirdik. Büyükorhan’da TOKİ yapılması için bir takım eksiklerimizi yerinde gördük. Bugünden itibaren de başladık. O eksiklerimizi tamamlayıp en hızlı şekilde TOKİ Konutları’nı Büyükorhan’a kazandıracağız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara’da Büyükorhan Zirvesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN