Diyanet Vakfı’ndan Dündar’a “Uluslararası İyilik Ödülü”

Giriş Tarihi: 27.3.2015 16:08 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:13
Diyanet Vakfı’ndan Dündar’a “Uluslararası İyilik Ödülü”
Türkiye Diyanet Vakfı, kuruluşunun 40. yılı münasebetiyle bu yıl ilk kez verdiği "Uluslararası İyilik Ödülleri”ne Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı layık gördü.
Başkan Dündar’ı makamında ziyaret ederek ‘teşekkür beratı’ ve üzerinde iyiliği metheden yazıların bulunduğu tabloları takdim eden Osmangazi İlçe Müftüsü Cahit Çetin, Dündar’ın, Türkiye genelinde 500 iyilik hikayesi arasından seçilerek ödüle layık görüldüğünü söyledi. Çetin, “Başkanımız, gerek müftülüğümüzün ihtiyaçlarının giderilmesine, gerekse ilçedeki ibadethane ve din eğitimi hizmetlerine çok ciddi destek veriyor. Yaptığı bu hizmetlere bir şükran olarak, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Türkiye Diyanet Vakfı’nın kuruluşunun 40’ıncı yılı sebebiyle verdiği “Uluslararası İyilik Ödülleri”ni ’da alan tek ilçe belediye başkanı oldu” dedi.
Kendisini böylesine anlamlı bir ödüle layık gördükleri için diyanet camiasına teşekkür eden Dündar, “İyilik ve güzelliklerin yayılması için 40 yıldır çaba sarf eden Diyanet Vakfı yöneticilerine bizleri böylesine anlamlı bir ödüle layık görmelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Vakfımızın bu değerli çabalarına bir nebze olsun katkıda bulunabilmiş olmaktan dolayı son derece mutluyum. Allah ömür ve imkan verdiği müddetçe bu çalışmalarımızı devam ettirme arzusu içindeyiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diyanet Vakfı’ndan Dündar’a “Uluslararası İyilik Ödülü”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN