Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(Özel Haber) lı Firma Dünyanın Marka Otellerini Giydiriyor

Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
(Özel Haber) Bursalı Firma Dünyanın Marka Otellerini Giydiriyor
’nın 36 yıllık firması Modaslan Giyim Tekstil, dünyada ve Türkiye’de marka olan otellerin personel kıyafetlerini dikerek Bursa’nın gururu oldu.
Bursa’da 1979 yılında ticari faaliyetlerine Setbaşı’nda başlayan Modaslan Giyim Tekstil, iş kıyafetleri konusunda Türkiye’nin ve dünyanın aradığı öncü firmaların başında geliyor. 25 ülkeye iş kıyafetleri ihracatı yapan Modaslan Giyim Tekstil, marka otellerin personel kıyafetlerini dikerek kalitesini bir kez daha ispatladı.
ÖNCELİKLİ HEDEF MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, KALİTELİ ÜRÜN
120 çalışanı bulunan Modaslan Giyim Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Ağılönü, aile şirketi olmanın da avantajıyla 36 yıldan buyana kalite ve güven odaklı hizmetleriyle aranılan isim olduklarını söyledi. Ağılönü,
Bursa merkezli bir firma olarak Türkiye geneli geniş bir yelpazede satışlarımızı yapıyoruz. Bu satışlarımız çerçevesinde yurtdışı bağlantılı çalışmalarımız da var. Yaptığımız satışlarda büyük zincir otellere hizmet veriyoruz. Öncelikli hedefimiz, müşteri memnuniyetidir. Bu aynı memnuniyeti yurtdışı ihracatımızda da gösteriyoruz” dedi.
25 ÜLKE OTELLERİ BURSA’DAN GİYİNİYOR
Otellerle uzun soluklu işbirliği içinde olduklarının altını çizen Hüseyin Ağılönü, “Birçok otel ile 15-20 yıldan buyana çalışıyoruz. Bu da müşteri memnuniyetinin boyutunu ortaya koyuyor. Dünyada 25 ülkeye ihracat yapıyoruz. Bu ülkelerden Almanya, Rusya, Kazakistan, Ukrayna, Kuveyt, Katar, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya gibi birçok ülke var. Bu ülkelerden marka olan zincir oteller de bizim müşteri. Ticaretin içinde mutlaka kazanmak olacak ama öncellikle kaliteli hizmet, iyi mal ve süreklilik bizim için önemli.
“KENDİMİZİ SÜREKLİ GELİŞTİRİYORUZ”
Teknolojinin gereksinimlerine ayak uydurarak makine anlamında sürekli kendilerini geliştirdiklerini ifade eden Ağılönü, “Gerek dikim, gerek model, gerekse makina anlamında kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Çünkü her otelin kendine göre modelleri var. Bu modelleri en iyi şekilde iş kıyafetlerine işleyip teslim ediyorsunuz. İş kıyafetleri çok yıpranan kıyafetler olduğu için dayanıklılık önemli. Kıyafetlerin uzun süre kullanılması çok önemli. Asgari hata ile üretim yapıp müşterilerimizin memnun olmasını sağlıyoruz. Bu da Bursalı bir firma olarak bizi gururlandırıyor” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
(Özel Haber) Bursalı Firma Dünyanın Marka Otellerini Giydiriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN