Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kırcaali Güreş Kulübü’ne Malzeme Desteği

Giriş Tarihi: 7.4.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 15:01
Kırcaali Güreş Kulübü’ne Malzeme Desteği
Yaptığı yardımlarla ’daki amatör spor kulüplerine sahip çıkan Büyükşehir Belediyesi, Bulgaristan’ın Kırcaali Güreş Takımı’na da malzeme desteğinde bulundu.
Bursa’daki tüm amatör spor kulüplerine alt yapı ve malzeme desteğini sürdürün Büyükşehir Belediyesi, yurt dışındaki kardeş kulüplere de aynı hassasiyetle yaklaşıyor. Bulgaristan’ın Kırcaali bölgesinde yeni kurulan güreş takımının malzeme desteği de Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlandı. Büyükşehir Belediyespor eliyle yapılan yardımda; 28 adet eşofman takımı, spor çantası ve ayakkabılarıyla birlikte Kırcaali Güreş Takımı Başkanı Atalay İbişoğlu’na teslim edildi. Büyükşehir Belediyespor’a ait Fethiye Spor Kompleksi’nde gerçekleşen teslim, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdullah Karadağ tarafından yapıldı.
Spor yapan ve sporcu sayısını artırmak için gece gündüz faaliyet gösterdiklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanvekili Abdullah Karadağ, Bursa’daki amatör tüm kulüplere malzeme ve alt yapı desteğini sunduklarını belirtti. Türkiye ve Bursa’nın geleceği olan çocuklar için sadece il sınırlarıyla yetinmediklerini, başta Balkan ülkeleri olmak üzere talep gelen her bölgeye ellerinden geldiği oranda yardım ettiklerini söyleyen Başkanvekili Karadağ, bu kapsamda Kırcaali Güreş Takımı’nın da desteklendiğini vurguladı. Takım temsilcilerine malzemelerini teslim eden Başkanvekili Karadağ, kulüp yetkililerinden şampiyonluk beklediğini vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırcaali Güreş Kulübü’ne Malzeme Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN