Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milletvekili Şahin’den Tahliye Açıklaması

Giriş Tarihi: 28.4.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 29.4.2015 01:03
AK Parti Milletvekili Hüseyin Şahin, "Sulh hakiminin vermesi gereken kararı asliye hakimi veremez. Buna müsaade edemeyiz" dedi.
Seçim çalışmaları için Bursa’nın Yenişehir ilçesine gelen Şahin, basın mensupları ile kahvaltıda buluştu. Hukuk tartışmalarına temas eden eden Şahin, “Hakimin yaptığı benim gazetecilik yapmam gibi bir şey. Bu büyük bir pervasızlık. Biz ülkemizi demokratik bir hale getirmeye çalışırken bu tür engellemeler bizi üzüyor. Hakimin yaptığı usulsüz, aldığı karar da usulsüz. Sulh hakiminin vermesi gereken kararı asliye hakimi veremez. Buna kimsenin hakkı yok. Biz buna müsaade etmeyeceğiz” dedi.
İnsanların huzur ve istikrar istediğinin altını çizen Şahin, “Yaptığımız çalışmalarda vatandaş huzur güven ve istikrar istiyor. Bizden de çok çalışmamızı istiyorlar” diye konuştu.
Sağlık alanında Bursa’nın çok önemli bir merkez olacağını belirten Şahin, “Yenişehir Devlet Hastanesi ile ilgili çalışmalar son aşamasında. Bütün pürüzler giderildi. Proje tamam artık kazma vurma durumuna gelindi. İnegöl’e göz ve diş bölümü çalışmaları yapılıyor. Bunun yanı sıra KETAM (Kanser Erken Teşhis Merkezi)’de ayrı bir birim olarak yapılacak. Yaptığımız bütün bu yatırımlardan İznik ve İnegöl de yararlanacak” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milletvekili Şahin’den Tahliye Açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN