Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Matlı: “İnegöl Kabuğuna Sığmıyor”

Giriş Tarihi: 5.5.2015 14:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:49
Matlı: “İnegöl Kabuğuna Sığmıyor”
Seçim çalışmalarına ’nın İnegöl ilçesinde devam eden Milletvekili Önder Matlı, İnegöl’ün kabuğuna sığmadığını belirterek, “Önemli olan İnegöl’ün kendi başına bir plaka sahibi olması değildir. İnegöl’ün kalkınması, büyümesi, kültürel, sosyal ve ekonomik manada dinamiklerinin güçlü olmasıdır” dedi.
Esnaf ziyaretleri sonrasında basın mensuplarına açıklama yapan Önder Matlı, “İnegöl çok önemli bir sanayi şehridir. Farklı özellikte olmasına rağmen sanayi kimliğiyle, özellikle mobilyasıyla ön plana çıkıyor. İnegöl’de işsizlik meselesi görmüyoruz. Bu manada çalışanı ve işvereniyle İnegöl’ün ne kadar güçlü olduğunu görüyoruz. Herkes biliyor ki memleketin kalkınması için öncelikli ihtiyaç olan hadise istikrar ve güven. İstikrar ve güvenin İnegöl’de ne kadar önemsendiğini ve sahip çıkıldığını görmek bizleri mutlu ediyor. Özellikle bugün siyasi konjonktürde baktığımız zaman, temeli olmayan popülist söylemlerin İnegöl’de hiçbir şekilde itibar görmediğini çok net olarak müşahede ediyoruz. Geçmişte de eski Türkiye’nin eski siyaset ikliminde hiçbir temel dayanağı olmayan ve popülist vaatlerden öteye geçmeyen siyasi söylemlerin bugün İnegöl’ümüzde özellikle işçilerimiz tarafından itibar görmemesi, İnegöl’ün nasıl buraya geldiğini çok net bir şekilde gösteriyor” dedi.
İNEGÖL’ÜN ÖNÜNÜ AÇMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
Milletvekili Matlı, “İnşallah 7 Haziran’dan sonra da AK Parti’nin istikrarlı ve sağlam yönetimi ile İnegöl’ümüz 13 yıldır nasıl hizmet ve yatırım gördüyse, bundan sonraki süreçte de istikrarlı bir şekilde büyümesine devam edecek. İnegöl kabuğuna sığmıyor. Her dönem çok sık bir şekilde yeni yatırımları ve özellikle mobilya sektörüne yönelik yapılan açılımlar, fuarlar, ihracat yatırımları ve etkinlikler gerçekten çok önemli. Burada merkezi hükümeti, milletvekilimiz, belediye Başkanımız gerçekten güzel bir birlik beraberlik örneği göstererek, İnegöl’ün önünü açmaya hep beraber devam edeceğiz. Vatandaşımızın, çalışanlarımızın, İnegöllü hemşerilerimizin bu manada gerçekleri çok net olarak görmeleri bizleri çok mutlu ediyor. 7 Haziran seçimlerinin bu düşünceler çerçevesinde tekrar milletimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Matlı: “İnegöl Kabuğuna Sığmıyor”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN