Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu:

Giriş Tarihi: 8.5.2015 20:48 Güncelleme Tarihi: 8.5.2015 23:00
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu:
(İHA) – Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, “Ey Kılıçdaroğlu, her gün bir otoyola 4 milyon dolar harcanmasını senin ekonomi anlayışın çözebilir mi?” dedi.
Bursa’nın Gemlik ilçesindeki Küçükkumla Göleti ve doğalgaz temel atma töreninde konuşan Bakan Müezzinoğlu, “Bazıları çıkmış yaptığımız hastanelerin, yaptığımız açılışların seçim yatırımı olduğunu iddia ediyor. Ya arkadaşlar biz bu ülkede 1,5 yılda bir seçime gidiyoruz. Yani ne yapsak seçim yatırımı oluyor. Çünkü derdimiz seçim yatırımı değil, derdimiz hizmet hizmet. Seçimler esasında yatırımlarımızı aksatıyor. Bizim temel derdimizi hizmettir. Milletin tamamını kucaklamaktır. Birileri konuşur AK Parti yapar. Bazılarının ufku yaptığımız hastaneleri almıyor. Bazılarının vizyonu bu hastanelerin ne anlama geldiğini anlamıyor. Bazıları anlasa bile bu millete yakıştıramıyor. Bu millete layık değil diyor. Bu millet bunu hak etmez diyor. Anayasa mahkemelerine giderek durdurmaya çalışıyor” dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklenen Müezzinoğlu, İstanbul-Gebze-Bursa-İzmir otoyolunu örnek göstererek, “Bu otoyolun günlük harcaması 4 milyon dolar. Ey Kılıçdaroğlu, her gün bir otoyola 4 milyon dolar harcanmasını senin ekonomi anlayışın çözebilir mi? SSK’da neler yaptığını bu millet çok iyi biliyor. Millet bir gripin bir aspirin almakta zorlanıyordu. Reçete de 4 tane ilaç, ikisini aldın ikisini git nereden alırsan aldı. SSK hastanelerinde kuyruklar almış başını gidiyordu " diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN