Huzurevi Sakinleri Kutsal Topraklara Gitti

Giriş Tarihi: 20.5.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 13:25
Huzurevinde kalan yaşlıların sosyal etkinliklerde yer alması için farklı projeler üreten Büyükşehir Belediyesi, şimdi de gruplar halinde huzurevi sakinlerini umre ziyareti içir kutsal topraklara gönderiyor.
Büyükşehir Belediyesi, huzurevi sakinlerinden gelen talepler üzerine bir ilki daha gerçekleştirdi. Bugüne kadar huzurevi sakinlerinin her türlü sosyal ve kültürel faaliyetin içinde yer alması için farklı projeleri hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yaşlıları gruplar halinde umreye gönderiyor. İlk umre ziyaretini gerçekleştirecek olan grup, Dobruca Sosyal Tesisleri’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile bir araya geldi.
Huzurevi sakinlerinin hayatın her alanında yer almaları için bugüne kadar her türlü desteği sağladıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaşlılardan gelen talep üzerine umre ziyaretlerini başlattıklarını söyledi. İsteyen bütün huzurevi sakinlerini gruplar halinde umreye göndereceklerini dile getiren Altepe, “Yaşlılarımız 10 - 12 gün kadar mukaddes topraklarda olacaklar. İnşallah sağlık ve afiyet içinde bu görevlerini yerine getirecekler. Bundan sonra kadınlar ve diğer isteyeler de gruplar halinde umreye gidecek” dedi.
Umreye gidecek ilk gurupta yer alan yaşlılar, kendilerine bu imkanı sağladığı için Başkan Altepe’ye teşekkür etti. Huzurevi sakinleri yapılan duanın ardından arkadaşları ve aileleri tarafından mukaddes topraklara uğurlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzurevi Sakinleri Kutsal Topraklara Gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN